Trends
Discover the best dubbing, subtitled TV series and movies with advanced filters and watch them in 1080p quality.
Recep İvedik 7
Recep İvedik 7
Kategori
Komedi
IMDB
8
Ülke
Türkiye
Süre
113 dakika
Yayın tarihi
2022
151841 view
Loki
Loki
Kategori
Dram
IMDB
8.2
Ülke
İngiltere
Süre
52 dakika
Yayın tarihi
2021
Avengers: Endgame olayları sırasında Tesseract'ı çaldıktan sonra, Loki'nin alternatif bir versiyonu, zaman ve mekanın dışında var olan ve zaman çizgisini izleyen bürokratik bir organizasyon olan gizemli Zaman Varyantları Otoritesi'ne getirilir. Zaman varyantı olması nedeniyle varlığının silinmesi veya zaman çizgisinin düzeltilmesine ve daha büyük bir tehdidin durdurulmasına yardımcı olmak için Loki'ye bir seçenek sunarlar.
24717 view
House of the Dragon
House of the Dragon
Kategori
Dram
Ülke
İngiltere
Yayın tarihi
2022
Game Of Thrones dizisinin spin-off projesi olan House of the Dragon, Targaryen Hanesi'nin hikayesini konu ediyor. Game Of Thrones'da yaşananlardan 300 yıl öncesinin aktarılacağı dizi, George R. R. Martin'in Fire & Blood kitabından uyarlanıyor.
6488 view
Thor: Love and Thunder
Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü
Kategori
Aksiyon
Ülke
İngiltere
Süre
133 dakika
Yayın tarihi
2022
Thor şimdiye kadar karşılaştığı hiçbir maceraya benzemeyen bir yolculuğa çıkıyor; iç huzur yolculuğuna. Ancak emekliliği, tanrıların yok edilmesini isteyen Gorr the God Butcher olarak bilinen galaktik bir katil tarafından kesintiye uğruyor. Karşılaştığı bu tehditle mücadele etmek için Thor, Kral Valkyrie , Korg ve şaşırtıcı bir şekilde çekici Mjolnir'i “Güçlü Thor” olarak kullanan eski kız arkadaşı Jane Foster'ın yardımına başvuruyor. Birlikte, Gorr the God Butcher’ın intikamının gizemini ortaya çıkarmak ve çok geç olmadan onu durdurmak için korkunç bir kozmik maceraya atılıyorlar.
5389 view
Erşan Kuneri
Erşan Kuneri
Kategori
Komedi
IMDB
9
Ülke
Türkiye
Süre
50 dakika
Yayın tarihi
2022
Erotik filmlerin unutulmaz yönetmeni, yapımcısı ve oyuncusu Erşan Kuneri, farklı film türlerini denemek ve p rnocu yaftasından kurtulmak için kolları sıvar.
3143 view
Death on the Nile
Nil'de Ölüm
Kategori
Suç
IMDB
6.5
Ülke
İngiltere
Süre
127 dakika
Yayın tarihi
2022
Linnet Doyle, yeni kocası ile birlikte balayı için Nil Nehrinde lüks bir yolculuğa çıkar. Ancak bu yolculuk Linnet’in acımasızca öldürülmesiyle son bulur. Bu korkunç ölüm, gemide bulunan dedektif Hercule Poirot’un da tatilini sona erdirir. Geminin kaptanı tarafından soruşturma yapmakla görevlendirilen Poirot, cinayetin gizemini çözmek için çabalar.
1943 view
Uncharted
Uncharted
Kategori
Aksiyon
IMDB
7.2
Ülke
İngiltere
Süre
116 dakika
Yayın tarihi
2022
Bir hazine avcısı olan Nathan Drake'i odağına alan video oyun serisinin sinema uyarlaması Uncharted'da; yetenekli genç hırsız Nathan Drake, 500 yıl önce Ferdinand Magellan’ın kaybettiği bir serveti kurtarmak için deneyimli hazine avcısı Victor “Sully” Sullivan tarafından işe alınır. İkili için bir soygun olarak başlayan iş, kendisinin ve ailesinin gerçek varisler olduğuna inanan acımasız Moncada’dan önce ödüle ulaşmak için dünya çapında bir yarışa dönüşür. Nate ve Sully ip uçlarını deşifre edip dünyanın en eski gizemlerinden birini çözebilirlerse, 5 milyar dolarlık hazineyi ve hatta Nate’in uzun süredir Kayıp kardeşini de bulabilirler…ama ancak birlikte çalışmayı öğrenebilirlerse.
1524 view
She-Hulk: Attorney at Law
She-Hulk: Attorney at Law
Kategori
Komedi
IMDB
7.486
Ülke
İngiltere
Süre
38 dakika
Yayın tarihi
2022
Jennifer Walters, kaza geçirene kadar sıradan bir hayat yaşayan bir avukattır. Onun iyileşmesi için kuzeni Bruce Banner'dan kan alınır. Bu nakil Jennifer’ın, Banner'ın ikinci kişiliği Hulk'un süper güçlerini, daha hafif bir biçimde almasına neden olur. Jennifer Walters, süper gücünü bir sonraki seviyeye taşımak için zekasını, özgüvenini ve özgüvenini kullanır.
1216 view
The Lord of the Rings: The Rings of Power
Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri
Kategori
Dram
IMDB
7.3
Ülke
İngiltere
Süre
60 dakika
Yayın tarihi
2022
Orta Dünya tarihinin destanlara konu olan İkinci Çağ’ındaki efsanevi kahramanları ilk kez ekrana getirecek. J.R.R. Tolkien’ın The Hobbit ve The Lord of the Rings’inin binlerce yıl öncesinde geçen bu epik drama, izleyicileri büyük güçlerin ortaya çıktığı, krallıkların yükseldiği ve çöktüğü, sürpriz kahramanların sınandığı, umudun pamuk ipliğine bağlı olduğu ve tüm dünyayı karanlığa gömmekle tehdit ettiği bir döneme götürecek. Orta Dünya’nın büyük ölçüde barış içinde olduğu bir dönemde başlayan dizi, hem tanıdık hem de yeni yüzlerden oluşan bir grup karakterin uzun süredir dönmesinden korkulan bir kötülüğün yeniden yükselmesiyle yüzleşmesini anlatacak. Dumanlı Dağlar’ın karanlık derinliklerinden, elflerin başkenti Lindon’ın görkemli ormanlarına, göz alıcı ada krallığı Númenor’dan haritanın en uç köşelerine, bu krallıklar ve karakterler, Orta Dünya’dan ayrıldıktan çok sonra da anlatılmaya devam edecek efsanelerini şekillendirecekler.
1123 view
Top Gun: Maverick
Top Gun: Maverick
Kategori
Aksiyon
IMDB
8.3
Ülke
İngiltere
Süre
131 dakika
Yayın tarihi
2022
Donanmanın en iyi pilotlarından biri olan Pete “Maverick” Mitchell, 30 yıllık hizmetten sonra ait olduğu yerde, cesur bir test pilotu olarak sınırları zorlar ve kendisini yere bağlayacak olan terfiden kaçar. Kendisini Top Gun mezunlarından oluşan bir müfrezeyi o güne kadar hiçbir pilotun görmediği özel bir görev için eğitirken bulur. Belirsiz bir gelecekle ve geçmişinden gelen anılarla karşı karşıya kalan Maverick, en büyük korkularıyla yüzleşmek ve büyük bir fedakarlık yapmasını gerektiren bir göreve gitmek zorunda kalır.
1068 view
Kapat